Version 0.2.1

Natyrisht, pas çdo lirimin e madhe vjen një update. Ky përditësim fixes çështje me të vërtetë të vogla (të cilat vetëm pason prishur html – nevojë për një këshillë në lidhje me kodin e kontrollimit?). Ne do të të falënderojë Fernanda dhe Mike i cili solli çështje në vëmendjen tonë. Si një dhuratë të vogël për këtë version ne kemi shtuar një pamje të re widget ju jeni të mirëpritur të provoni, have fun! 🙂

Komente

 1. thotë

  Përshëndetje,
  Thanks for this great translation filter, it was working fine before the last release/update (0.2.1).
  Tani, when you hit any flag, it cycles to Google and back without any translation.
  Is this something we can correct? is it a Google issue? or is it something you can correct? and when do you plan on adding more translation engines?
  Të fala,

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *