Version 0.9.7.1 – Ne kemi një faqe të re

Gjëja e parë e parë, ne do të doja të falënderoj thellësisht Christopher nga LPK Studio – http://lpkstudio.com/ për dizajn të ri të faqes sonë të internetit, Kjo faqe e internetit e re është në fund deri në standardet e reja web e sotme dhe duhet të jetë i dukshëm në pajisjet tuaj celular.

Ne me të vërtetë gëzuar duke punuar me Christopher në këtë, dhe ai ishte tejet efikase, të përgjegjshme dhe e dinte se çfarë ne kishim nevojë edhe para se të pyetur 🙂

Faqja e internetit e re është shoqëruar me një version të ri, asgjë e madhe këtu, por një mete pak kishin shkuar në rrugën e modës së vjetër.

  • Ju mund të përdorni përsëri + simbol brenda përkthimet
  • Në disa raste, Paragrafët e gjatë nuk ka marrë përkthimin e duhur automatik nga Google
  • Pastrimi përkthime të vjetra nuk ka të vërtetë punojnë në 0.9.7.0

Gëzojnë versionin e ri, dhe sigurohuni që ju të përmirësuar në këtë version e plotë, e saj të lirë.

 

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *