Version 0.9.7.0 – Fixes dhe përmban të gjithë rreth, dhe SuperProxy alfa

Versioni i ri është këtu!

Ju lutem përmirësuar! Ju lutem, Ju lutem përmirësuar! Ju lutemi me disa sheqer në krye.

Pse ju duhet të përmirësuar?

 • Ky version fixes mbështetjen Google prokurë, që do të thotë se automatizuar Google Përkthimi do të punojë përsëri.
 • Ky version përditëson format bazës së të dhënave, që do të thotë wordpress 4.2 është i mbështetur, dhe ju jeni duke pritur për të ruajtur ~ 40% të madhësisë aktuale tryezë
 • Ne fund kanë një variant fillestar të një redaktor përkthimit backend, ai do t'ju tregojë strings njerëz të vërtetë kanë përkthyera dhe të ju lejojnë të shpejt të shqyrtojë dhe të fshini ato.

Si duhet të përmirësuar?

Me disa fat, ju keni mundësi për të thjesht të përmirësuar në panelit të kontrollit tuaj wordpress. Është e rekomanduar që ju backup, pasi nuk ka asnjë mënyrë përsëri pas upgrade bazës së të dhënave ka përfunduar.

Çdo quirks, Çështjet, Problemet – the na kontaktoni formë është miku juaj.

Çfarë është kjo SuperProxy dhe pse duhet të ju mundësojë këtë?

SuperProxy është e re ynë “Get Quick pasur” skemë. hmm…

Në të vërtetë, ne jemi duke përdorur nyjet fund për të lejuar kompanitë dhe individët të kenë qasje të shpërndarë në internet. Ne do të paguajnë për këtë trafik, kështu që nëse keni blerë një shërbim hosting dhe ju keni ton e transferimit të të dhënave që ju nuk jeni duke përdorur, ne do të really appreciate që ju mundësojnë këtë funksion, ai do të na mbështesin dhe ndoshta do të jetë me vlerë ndërsa tuaj. Ne do të publikojë më shumë detaje në lidhje me këtë si ato bëhen të disponueshme.

Dhe – me pjesën tjetër të changelog:

 • Woo fixes integrimit
 • Hendek kodimin Base64 dhe për të zvogëluar madhësinë e faqeve përkthyeshme
 • Fixes widget bën flamuj të tregojë saktë kur sizing kuti të gabuar është përdorur
 • Largimi i progresit bar fund para, ajo është parë rrallë ose të përdoren dhe ka shkaktuar më shumë probleme se ajo ishte me vlerë
 • 3 Gjuhë të reja të mbështetura nga Bing
 • sq locale shortcode
 • shmangur përkthimin e jo tekstit / content JSON fixes çështje me disa plugins shkarko addon
 • Mbështetja e atribut placeholder, faleminderit Mark Serellis
 • Disa mbështetje për business directory plugin

Pra – Gëzojnë këtë version, dhe nuk do të jetë një i huaj, na tregoni se si ajo punon për ju.

Komente

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *