Верзија 0.0.2

Здраво,

Имаме верзија 0.0.2 до WordPress приклучок директориум. Оваа порака се обраќа на пакувањето бубачка што предизвика проблем со нови инсталации.

Имаме исто така додаде функција која им овозможува на преведен текст, за да веднаш се појави на страницата без да се бара на страница Вчитај.

Оставете Одговор

Вашиот е-мејл адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *